Teddy Eddie START

2 – 3 roky

Výsledky vyučovania

Po kurze Teddy Eddie START sa dieťa naučí reagovať na anglické pokyny a zoznámi sa so svojimi prvými vetami, pesničkami a rozprávkami v cudzom jazyku. Hlavným cieľom je vštepiť drobčekovi lásku k anglickému jazyku.

  • úroveň: začiatočník
  • vek: 2-3 roky
  • vyučovanie: raz týždenne po dobu 40 minút alebo dvakrát týždenne po dobu 25 minú
  • skupiny: do 8 osôb

Čo je súčasťou Edukačnej Sady účastníka kurzu Teddy Eddie START?

  • učebnica
  • príručky pre rodičov
  • prístup k aplikácii PLAYGROUND online
  • kufrík s rukoväťou
  • sada samolepiek
  • diplom a darček k ukončeniu roka. roku

Pre koho je kurz Teddy Eddie START určený? 

Pre rodičov, ktorí plánujú jazykový vývoj svojho dieťaťa už v tomto najmladšom veku, odporúčame náš kurz Teddy Eddie START. Jedná sa o veľmi starostlivo naplánovanú výuku anglického jazyka pre dvojročné a trojročné deti. Deti tak nielen spoznávajú prvé slová v cudzom jazyku, ale taktiež sa naučia mať pozitívny vzťah k anglického jazyku; táto naša medvedíková angličtina pre drobčekov je do značnej miery ponorením sa do cudzieho jazyka tak, aby jeho výučba bola pre dieťa čo najprirodzenejšia – hodiny sú hlavne jazykovou zábavou.

 

Čo môžete očakávať od vyučovacích hodín Teddy Eddie START?

Hoci je zábava v angličtine pre dvojročné a trojročné deti skutočnou výzvou, naši špeciálne vyškolení lektori to zvládnu bez problémov. Naša angličtina pre drobčeka je tiež prvým kontaktom s anglickými vetami: v pesničkách, riekankách a príbehoch. Výučba angličtiny pre dvojročné a trojročné deti s Teddy Eddie je dobrodružstvom, ktoré v prípade, že je začaté čo najskôr, sa v budúcnosti oplatí. 

Spolupráca rodiča s dieťaťom

Rodičia sa často pýtajú, či ich tiež čaká práca s dieťaťom doma. Vieme, že akýkoľvek prejav záujmu rodičov o kurz angličtiny dieťaťa má kladný vplyv na účinky výučby. Pokiaľ však ide o „prácu“ s dieťaťom doma, musíme vziať do úvahy špecifické potreby detí v tomto veku. Deti ešte nenavštevujú školu, takže je pred vami ešte pár rokov, než dieťa spozná skutočnú formalizovanú výučbu alebo sa dozvie, čo je to domáca úloha. 

Angličtina pre trojročné dieťa doma sa zavádza prostredníctvom zábavy, ktorú sme my, tvorcovia metódy, tiež naplánovali! Preto sme tiež do sady dieťaťa umiestnili Príručku pre rodičov. Ide o knihu, ktorá prevedie mamičku a otecka drobčekovým kurzom, vysvetlí, ako rozpoznať prvé pokroky dieťaťa a ako ich ovplyvniť. Úplne najdôležitejšími súčasťami sady účastníka Teddy Eddie START sú:
disk s nahrávkami a prístup do aplikácie PLAYGROUND, kde drobček nájde jednoduché cvičenia, vrátane nahrávok v cudzom jazyku. Dohliadať na to, aby dieťa pravidelne tieto súčasti používalo, je najdôležitejšou úlohou rodiča.