Teddy Eddie STANDARD

4 – 5 rokov

Výsledky vyučovania

Po kurze Teddy Eddie STANDARD začne dieťa viesť svoje prvé rozhovory v angličtine. Bude hrať scénky, rozprávky a hry, ktoré vyžadujú používanie cudzieho jazyka. Naučí sa niekoľko stoviek slov vo vetách a kontextoch.

  • úroveň: začiatočník, pokročilý začiatočník
  • vek: 4-5 rokov
  • vyučovanie: dvakrát týždenne po dobu 35 minút
  • skupina: do 10 osôb.

 

 

Čo je súčasťou Edukačnej Sady účastníka kurzu Teddy Eddie STANDARD?

  • učebnica
  • príručka pre rodičov
  • prístup k aplikácii PLAYGROUND online
  • tajná knižka
  • kufrík s rukoväťou
  • koruna – darček k ukončeniu kurzu

Pre koho je kurz Teddy Eddie STANDARD určený?

Kurz Teddy Eddie STANDARD je angličtina pre štvorročné a päťročné deti. Materiály, ktoré sme pre nich pripravili, sú ambiciózne a originálne, čo je presne v súlade s očakávaním súčasných predškolákov! Deti síce na tejto úrovni používajú učebnice, ale kniha angličtiny pre päťročné dieťa je počas výučby používaná len čiastočne. Prečo? Naši lektori sa zameriavajú na jazykové hry, pohyb a zábavu, zatiaľ čo učebnice obsahuje celý materiál kurzu, a to z dôvodu uľahčenia kontroly výsledkov výučby pre rodičov.

Čo môžete očakávať od vyučovacích hodín Teddy Eddie STANDARD?

Výučba angličtiny pre päťročné dieťa má v dieťati predovšetkým vybudovať lásku k cudziemu jazyku, ktorá ho bude motivovať po celé roky! Deti už v tomto veku majú angličtinu v materskej škole, kde sa zoznamujú s prvými slovami v cudzom jazyku. My chceme čo najviac využiť obrovský potenciál detí, a preto naša výučba angličtiny pre štvorročné a päťročné deti ide oveľa ďalej. Plné ponorenie sa do jazyka (výučba je vedená 100% po anglicky), veľa nahrávok (pesničky, básničky, rozprávky) a slovná zásoba je vždy precvičovaná vo vetách – to je naša definícia angličtiny pre päťročné deti.

Spolupráca rodiča s dieťaťom

Výučba cudzích jazykov, ktorá prebieha počas hodín hlavne hrou, by mala byť upevňovaná aj doma. Angličtina v jazykovej škole je jedna vec, ale to najlepšie, čo môže urobiť mamička, otecko alebo celá rodina, je upevniť túto výučbu prejavením záujmu o jazykový kurz s využitím výučbových materiálov mimo vyučovacích hodín. Neodporúčame skúšať dieťa zo zoznamu slovíčok, alebo mu podsúvať slová alebo vety na preklad – tieto metódy obvykle neprinášajú pozitívne výsledky, ale len nechuť a sklamanie.

Čo naopak výsledky prinesie? Môžete Vášmu predškolákovi ukazovať stránky z učebnice a klásť jednoduché otázky (najlepšie v cudzom jazyku): Čo je to? Čo sa s tým robí? Ako ste sa hrali s pani učiteľkou? Takúto „výučbu“ doma odporúčame, pretože nie je pre predškoláka toľko stresujúca, ale len ukazuje rodičom očami dieťaťa, ako vyzerá angličtina pre päťročné dieťa v našich hodinách. Pozývame Vás na naše kurzy!