Zoznámte sa s tromi mamičkami Teddieho Eddieho.

Vitajte!


Sme radi, že Vám môžeme predstaviť nášho medvedíka, ktorý sa volá Teddy Eddie. Medvedík je dosť roztopašný a spí v páchnucej ponožke, a napriek tomu nabáda tisíce detí, aby prichádzali do jazykových škôl učiť sa anglický jazyk.


Dlho sme hľadali metódu, ako učiť predškolákov, aby spĺňala naše prísne požiadavky. Po prvé, z vecného hľadiska – sme odborníkmi v metodike, berieme deti vážne a veríme, že majú obrovský potenciál a môžu dosiahnuť skvelé výsledky. Po druhé, z hľadiska formy výučby – všetky sme mamičky a vieme, čo naše deti potrebujú. Po tretie, z organizačného hľadiska – prevádzkujeme jazykové školy a zároveň sme lektorky, takže si nemôžeme dovoliť ich akokoľvek zanedbávať.


Nenarazili sme na metódu, ktorá by spĺňala všetky naše požiadavky, takže sme spoločne s tímom skvelých ľudí a pod vedením najprísnejších recenzentov, teda našich detí, vytvorili päť ambicióznych a prispôsobených potrebám najmladších účastníkov, kurzov rôznych úrovní Teddie Eddie.


Vyhľadajte najbližšie Akreditované Metodické Stredisko Teddy Eddie a presvedčte sa, prečo by ste mali uvažovať o prihlásení Vášho dieťaťa na kurz!


Srdečne Vás všetkých pozdravujeme,
Diana Kubica, Magdalena Duchnik, Aleksandra Komada
autorky metódy 

 

Diana Kubica

Verí, že pri riadení jazykových škôl sú účinné a bezpečné len systémové riešenia. Je majiteľkou škôl anglického jazyka CLAN CITY v Hornom Sliezsku. Vášnivo vymýšľa a organizuje realitu okolo seba. Je autorkou mnohých výučbových materiálov a programov. Dlhé roky školí učiteľov a metodikov. V súkromnom živote je tiež mamička Alexa a z vlastnej vôle obyvateľka mesta Zabrze. Je vášnivou fanúšičkou amerických seriálov a priaznivkyňou mestskej turistiky.

Magda Duchnik

Magda je majiteľkou jazykových škôl CLAN4YOU v mestách Tarnowskie Góry a Zabrze. Jej ambíciou a snom je realizovať plný potenciál každého dieťaťa. Každoročne organizuje pre deti a mládež jazykové tábory, a v súčasnosti pracuje na projekte dovolenkového zájazdu pre matky s malými deťmi, spojeného s výučbou jazyka pre obe skupiny. V súkromnom živote je mamičkou Alicie a Kuby, milovníčkou britského humoru v štýle „Monty Python“ a milovníčkou talianskej kuchyne.

Ola Komada

Ola je hyperaktívna každý deň. Ľudia hovoria, že jej deň trvá 48 hodín. 6 rokov bola výkonnou riaditeľkou siete jazykových škôl CLAN, potom CLAN CITY. V súčasnej dobe sa na 100% profesionálne venuje rozvoju franšízy Teddy Eddie. Je hlavnou školiteľkou a metodičkou organizácie. Je to tiež súkromne čistokrvná Sliezanka. Tiež je na plný úväzok mamičkou Zuzy a Emila, projekt Teddy Eddie (je nazývaný jednoducho Medvedík) považuje ho za svoje tretie dieťa.

Najprísnejší posudzovatelia a zároveň najväčší obdivovatelia Teddieho Eddieho

V konečnom dôsledku boli a sú tými najprísnejšími posudzovateľmi práve detí autoriek metódy. A tiež vďaka nim je Teddy Eddie v súčasnej dobe tak úspešný.

Teddy Eddie je skvelý pre malé deti, a dokonca aj tie väčšie, ako som ja. Najviac sa mi páčili pesničky a riešenie úloh v knižočkách. No a tiež vtipné fotky. Bola som smutná, pretože keď som vyrástla, tak som už nemohla chodiť na hodiny s Eddiem. Našťastie mám mladšieho brata, pre ktorého môžem organizovať také lekcie u nás doma. 

Zuzka

Najviac sa mi páčili secret words a príbehy, pretože boli vtipné. Najlepšie na tom bolo, keď som mohol rozprávať príbehy svojím vlastným spôsobom. Môj obľúbený príbeh je Funny Restaurant, pretože sa tam had potápa v polievke. 

Alex

Teddy Eddie je prima a vtipný. Chcela by som ho mať doma. Keď prídeme, tak sa vždy niekde schová, a my ho hľadáme. Keď sa zlostí, ide do ponožky, a keď spievame pekne, posiela nám pusinky alebo nám rozdáva pečiatky. Najviac sa mi páči, keď má pre nás v ponožke cukríky. Veľmi sa mi páči pesnička o kačičkách a pavúčiku, a tiež hádanky, a kúzlenie, aby deti robili to, čo hovorí.

Alenka

Na Teddie Eddiem sa mi páčia najviac vtipné historky. Moje obľúbené sú Crazy Man, potom tá o mimozemšťanovi Meaky a škrečkovi Berniem. Je fajn, že na hodinách sedíme na koberci a učiteľka stále niečo vymýšľa, napríklad zbieranie obrázkov, alebo ukazovanie toho, čo počujeme, alebo hádanie, čo práve schovala. 

Kuba